O nas

Opieka hospicyjna jest całościową opieką nad ludźmi chorującymi na nieuleczalne, postępujące choroby, w ich fazie terminalnej. Jej celem jest poprawa jakości życia chorego przez usuwanie lub zmniejszanie objawów chorobowych (fizycznych i psychicznych), łagodzenie cierpień duchowych.
Hospicjum pomaga rodzinie radzić sobie z chorobą bliskiego człowieka i wspiera ją w okresie osierocenia. Chorzy, którzy ostatni etap życia postanowili przeżyć w domu, pod opieką najbliższych, mogą korzystać z pomocy wykwalifikowanego lekarza, pielęgniarki środowiskowej, opieki wolantaryjnej oraz specjalistycznego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego.
Jesteśmy i czujemy się potrzebni, co potwierdzają chorzy i ich rodziny. Towarzyszymy ludziom umierającym w ich ostatniej drodze, starając się złagodzić ich cierpienie.
Wszystkie nasze usługi świadczone choremu i Jego rodzinie są bezpłatne.. Jesteśmy i czujemy się potrzebni, co potwierdzają chorzy i ich rodziny.

Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum"

adres: ul. Jodłowa 31, 58-100 Świdnica

godziny otwarcia: pon - pt, 09:00 - 15:00

email: biuro@hospicjum.swidnica.pl

telefon: (0048) 74 - 852 - 03 - 46

Facebook: znajdź nas na Facebook

Pomóż nam pomagać i wspierać rodziny dotknięte chorobą. Przekaż nam minimum 10 zł miesięcznie na zabezpieczenie leków przeznaczonych dla Pacjentów.

konto: BNP Paribas, nr 70 1600 1462 1882 6823 7000 0001

Pamiętaj o nas przy rocznym rozliczeniu podatku