Żółty Marsz Nadziei 2023

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim 😘🫶, którzy wczoraj razem z nami uczestniczyli w Żółtym Marszu Nadziei. Aura nam nie sprzyjała, ale wasza obecność i życzliwość rozgrzała nasze serducha ❤️‍🔥.
Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom na czele z Panią Beata Moskal-Słaniewska Prezydent Świdnicy, a szczególnie wszystkim dzieciom i młodzieży, dzięki Wam było kolorowo i radośnie 💁‍♀️💁.
Dziękujemy Milena Kogut, za bańki mydlane, dziewczynom z II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy i z Zespół Szkół Hotelarsko - Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy za pomoc przy organizacji, Julce z Zespołu Szkół Ekonomicznych za fotorelację, Mażoretki Prima Świdnica” za poprowadzenie marszu.
Dziękujemy za obecność Policjantów i Strażników Miejskich, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem. W tym roku funkcjonariuszom towarzyszył podczas imprezy Komisarz Lew oraz Prewencjusz – szop strażnik, z którymi można było sobie zrobić zdjęcie.
Gorące podziękowania należą się młodzieży i ich opiekunom z Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy za oprawę artystyczną oraz dyrekcji i pracownikom Świdnickiego Ośrodka Kultury za przygotowanie sceny i nagłośnienie.
Podczas imprezy rozdaliśmy wielką ilość żonkili przygotowanych dla nas przez Urząd Miasta i Zieleń Miejską, praktycznie każdy na Rynku otrzymał kwiat. Dziękujemy Świdnickie Stowarzyszenie Amazonki, które rozdając żonkile zbierały datki do puszki oraz Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich, które również w tym roku miały przygotowane słodkości dla milusińkich.
Dziękujemy serdecznie ZPC "Śnieżka" za przepyszne michałki, którymi częstowaliśmy młodszych i starszych, by w ten sposób podziękować im za udział i wspólną zabawę.
Bardzo dziękujemy za obecność naszym seniorom z Dziennego Domu Senior+, a także z Klubu Seniora+, z Zarzecza i Osiedla Młodych.
Szczególne podziękowania składamy hm. Piotrowi Pamule za poprowadzenie wczorajszego Żółtego Marszu Nadziei.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za obecność i życzliwość 😍😍, mamy nadzieję, że również Wy spędziliście miło czas z nami.